Головне меню

17 червня 2018 р. у м. Виноградів по вул. Заводській відбулось урочисте відкриття нового дитячого спортивного майданчика «Час іде». Він розміщений на раніше пустуючій території, яка не використовувалась – це біля 20 соток. За кошти міської ради були придбані будівельні конструкції, спортивні споруди та устаткування.

            За ініціативи міського депутата Олександра Товта мешканці навколишніх вулиць та спонсори активно долучились до проведення благоустрою території. Будівництво, монтаж та благоустрій   тривало три місяці – протягом цього часу місцеві мешканці (як дорослі, так і малі) з ентузіазмом працювали на даному об’єкті, прискорюючи момент  відкриття.

            На урочистості зібрались мешканці навколишніх вулиць, які входять до складу виборчого округу №6,  та гості.  З вітальним словом до них звернувся міський голова Степан Бочкай:

  • З вашої ініціативи, спільними зусиллями вас та міської ради, з відмінною організаторською роботою депутата міської ради від фракції політичної партії «Відродження» Олександра Товта нам вдалося втілити в життя чудовий дитячий об’єкт, який, на мою думку, стане улюбленим місцем проведення  активного дозвілля. Це – багатофункціональні ігрові споруди для відпочинку та фізичної активності дітей від найменшого віку до підліткового, спеціально пристосовані для вуличної експлуатації. Щира подяка всім вам,  хто долучився до цієї доброї справи. Бажаю всім доброго здоров’я, миру, благополуччя, а діточкам –  корисного дозвілля, позитивних емоцій та веселого настрою!

Затим великій групі місцевих мешканців та членам їхніх сімей, які  брали активну особисту участь у будівництві та благоустрої  території, а також надавали спонсорську допомогу міський голова вручив подяки Виноградівської міської ради.

            У своєму виступі міський депутат двох скликань,  голова  постійної депутатської комісії з питань землекористування та раціонального використання природних ресурсів, член депутатської фракції політичної партії «Відродження» у міській раді Олександр Товт розказав історію спорудження майданчика та пояснив присутнім  зміст назви дитячого спортивного майданчика «Час іде».

            Виявляється, під час спільної роботи  на майданчику постійно звучала  одна фраза «Час іде»  – тобто потрібно прискорювати темпи робіт. Отже,   за один квартал ідея багатьох була реалізована в сучасний спортивний об’єкт.

            Також на водонапірній башті кожна дитина, яка брала участь у спільній роботі по благоустрою території, залишила своєрідний автограф – кольорові відбитки своїх долоньок.

            Після урочистих виступів право офіційного відкриття та перерізання стрічки було надано міському голові.  Затим декан Виноградівського району о. Мирослав  Сипко освятив дитячий майданчик.

            Відтак для дітей, їхніх батьків  та гостей розпочалась цікава розважальна програма.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти