З нагоди Дня захисників і захисниць України сьогодні, 13 жовтня 2021 р., у  міському будинку культури відбулись урочистості  та святковий концерт «Дякуємо Вам за Україну» за підтримки Виноградівської міської ради, народного депутата України Владіслава Поляка та  ГО «Рух підтримки Закарпатських військових − Виноградів».
У заходах взяли участь заступник міського голови Віталій Любка, помічник-консультант народного депутата України Ігор Вантюх, військовослужбовці, воїни ООС, волонтери, молодь та громадськість.
Урочистості розпочались з молитви – духовного гімну «Молитва за Україну». Також хвилиною мовчання вшановано пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.
З вітальним словом до присутніх звернувся Віталій Любка – подякував захисникам за їхню мужність та героїзм, які вони проявляють, захищаючи незалежність та суверенність нашої держави.
Затим з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України грамотами Виноградівської міської ради відзначено ряд осіб.
Після офіційних привітань та нагородження відбулась святкова концертна програма. Перед присутніми виступили місцеві колективи міського будинку культури, ДШМ ім.Б.Бартока, студії сучасного танцю «A-DANСE».