Головне меню

5 грудня 2019 р. відбулось пленарне засідання 34-ої сесії міської ради, на якому були присутні 21 депутат із 26 обраних. Всі питання порядку денного попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій.

Таким чином, на сесії депутати проголосували за   міський бюджет-2020,  затвердили план  природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища на наступний рік, список присяжних районного суду, структуру і чисельність апарату міської ради та штати ЗДО, надали пільги в 2020 році за перебування дітей в закладах дошкільної освіти міста. Були проголосовані питання щодо  землекористування.

На завершення пленарного засідання міський голова Степан Бочкай привітав присутніх з сьогоднішнім Міжнародним днем волонтера та  висловив вдячність, зокрема, депутату міської ради, координатору Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайлу Роману та всьому депутатському корпусу міської ради за  постійну волонтерську благодійність у зборі коштів на лікування важкохворих  та допомогу Червоному Хресту.

Також міський голова привітав міських обранців з наступаючим  Днем місцевого самоврядування.

            Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти