Головне меню

Сьогодні, 28 вересня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено перше пленарне засідання 7-ої сесії міської ради.

Участь у роботі сесії взяли секретар ради, депутати міської ради  (18 депутатів з 34 обраних – повністю відсутня депутатська група «Нова громада»), заступники міського голови, старости, представники структурних підрозділів міської ради, журналісти та громадськість.

            На початку роботи міський голова ознайомив присутніх із депутатськими запитами, що надійшли  у міжсесійній період та з відповідями на звернення депутатського корпусу.

Депутат міської ради Михайло Роман зачитав звернення депутатської групи «За розвиток» щодо пропозиції преміювання працівників освіти і дошкільної освіти з нагоди професійного свята та щодо необхідності заборони продажу і використання штучних пластмасових квітів, вінків та інших ритуальних товарів з 2022 року на території Виноградівської ТГ.

 Депутати також довключили ряд інших депутатських запитів у порядок денний.

          Загалом  до порядку денного чергової сесії винесено понад 300 питань, які в ході підготовки до сесії та згідно графіку роботи постійних депутатських комісій були детально розглянуті депутатами, внесені рекомендації та пропозиції, а відтак – на голосування депутатському корпусу.

Міський голова Степан Бочкай вніс пропозиції до бюджету:

– прийняти субвенцію з обласного бюджету на реконструкцію Виноградівської районної лікарні з влаштування киснепостачання у сумі 2 млн. 300 тис.грн;

-додатково направити:

 -на заробітні плати працівникам мистецьких шкіл та бібліотек 1 млн. грн.;

-на коригування ПКД капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070301 Виноградів-Дротинці-Фанчиково км 0+000-12+800, у сумі 25 тис.грн.;

– на коригування ПКД капітального ремонту ділянки дороги Боржавське – Великі Ком’яти (вул.Вл.Ів.Маргітича від № 15 до № 130; вул.І.Франка від № 1 до № 51) в с.Боржавське у сумі 25 тис.грн.;

Дані пропозиції міського голови були проголосовані одноголосно.

У ході засідання депутати  затвердили місцеві програми, проголосували за майнові  та інші питання порядку денного.

Однак  питання землекористування, які приймаються не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради, не розглядались у зв’язку з відсутністю значної кількості депутатів (16 із 34).

Під час сесії присутні мешканці громади стурбовано висловились щодо відтермінування розгляду деяких земельних питань через відсутність у повному складі депутатської групи «Нова громада».

З цього приводу також виступили міський голова Степан Бочкай, депутати Михайло Роман та Тетяна Сугай. За їхньої пропозицією вирішено не завершувати роботу сесії, а провести друге пленарне засідання.

Також депутати Виноградівської міської ради ініціювали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та бюджетних (комунальних) установ.

           Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти