Сьогодні, 12 серпня 2021 р., у Виноградівській міській раді під головуванням голови комісії Романа Фурмана відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, на якому розглянуто питання: «Про погодження проєкту розпорядження  Виноградівського міського голови «Про внесення змін до міського бюджету на 2021 р.».

Участь у засіданні взяли заступник міського голови Віталій Любка, члени бюджетної комісії, представники депутатського корпусу, структурних підрозділів міської ради, мешканці міста.

Після обговорення бюджетна комісія одноголосно  підтримала проєкт розпорядження щодо внесення змін до міського бюджету.

Таким чином, члени бюджетної комісії схвалили рішення щодо збільшення обсягу видатків загального фонду міського бюджету головному розпоряднику коштів відділу освіти, молоді та спорту для виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (на підвищення кваліфікації педагогічних працівників) у сумі  486 400 грн.

Також схвалено рішення щодо внесення змін по спеціальному фонду міського бюджету в розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури, збільшивши асигнування по об’єкту «Співфінансування об’єкта «Капітальний ремонт вул.Комунальна (від вул.Чкалова до вул.Копанська) у м.Виноградів» в сумі 200 000 грн.