У Виноградівській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Адальберта Сверенка відбулось засідання комісії з безпеки дорожнього руху на території Виноградівської міської територіальної громади.

У ході засідання були намічені шляхи подальшої співпраці і координація роботи комісії та розглянуті питання порядку денного:

– визначення місць облаштування автобусних зупинок по вулицях Ардовецька та І.Франка в м.Виноградів;
– організація дорожнього руху в м.Виноградів (в районі вулиць Вишнева, Космонавтів, Гагаріна) щодо встановлення дорожніх знаків;
– облаштування заїзної кишені до автобусної зупинки по вул.Ардовецька в с.Підвиноградів (неподалік від перехрестя з вул.Вайди);
– облаштування на пішохідних переходах в межах Виноградівської міської територіальної громади світловідбиваючих елементів (дорожніх вставок).

Після обговорення прийнято рішення визначити можливі місця і схеми облаштування автобусних зупинок та розглянути можливість облаштування на пішохідних переходах в межах громади світловідбиваючих елементів (дорожніх вставок).