Головне меню

Сьогодні,  26 грудня  2019 р., відбулось друге пленарне засідання  34-ої сесії міської ради сьомого скликання, де було   розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності та розвитку інфраструктури нашого міста.

На засіданні були присутні 18 міських депутатів із 26 обраних. Попередньо всі питання порядку денного були обговорені на засіданнях постійних комісій.

Таким чином, на сесії депутати внесли зміни до  місцевого бюджету, проголосували за рішення щодо обмеження руху великовагових транспортних засобів на вулицях і дорогах міста Виноградів, що є у комунальній власності територіальної громади, внесли зміни у склад  присяжних Виноградівського районного суду та інше.

Також були проголосовані питання щодо  землекористування.

Міські депутати прийняли звернення до народного депутата України Владіслава Поляка щодо проекту Закону України  «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» №2598. Також міський голова Степан Бочкай підписав спільну заяву керівників  місцевого самоврядування та експертів про доопрацювання змін до Конституції щодо децентралізації.

         На завершення пленарного засідання міський голова Степан Бочкай привітав присутніх депутатів  з Новорічно-Різдвяними святами.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти