28 серпня 2021 року відбулись святкові заходи з нагоди відзначення 759-ої річниці від Дня заснування нашого міста Виноградів.

У рамках святкування мешканці та гості нашого міста мали можливість взяти участь у Всеукраїнському патріотичному забігу «Пам’ять про загиблих воїнів учасників АТО». Забіг відбувся від території парку Перені до замку Канків, в якому прийняли участь військові, учасники АТО/ООС, спортсмени м. Виноградів та гості свята.  Учасники патріотичного забігу підняли великий прапор України над Виноградовом з руїн замку Канків.

З нагоди відзначення 759-ої річниці заснування нашого міста на центральній сцені амфітеатру парку Перені розпочався музичний виступ за участі місцевих виконавців Володимира Більди, Інни Теремти та інших.

З вітальним словом від Виноградівської міської ради до присутніх  звернувся Віталій Любка:

-Це свято всіх, хто тут народився і виріс; хто колись приїхав, щоб залишитися назавжди у Виноградові – у місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією. Найбільшою цінністю будь-якого міста є його жителі, саме завдяки їхнім старанням воно живе. Всі наші досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці  кожного з нас. Тож дозвольте від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто подякувати всім виноградівцям за спільну працю на благо розвитку Виноградова»  та побажати всім присутнім міцного здоров’я, гарного настрою, достатку та мирного неба.

Затим святковий звітний концерт гостям презентували учасники сучасної розважально-пізнавальної студії мистецтв «New Art».

У парку Перені для виноградівців та гостей міста було організовано торгівельно-розважальні заходи: розгорнуто виставки-продаж виноробної та гастрономічної продукції, меду, сирів, товарів декоративно-прикладного мистецтва.

Також під час заходів найменші гості свята мали змогу розважатись на атракціонах, для них також працювало «Бібліомістечко», «Лісова школа», «Еко-школа».