Головне меню

У Виноградівській міській раді 02.09.2020 р. відбулись відкриті громадські слухання детального плану території для реконструкції  кінотеатру «Промінь» під торгово-розважальний центр з магазином продовольчих та непродовольчих товарів та стратегічної екологічної оцінки  в рамках затвердження документів державного планування.

          Розробник проєкту: ФОП  Гупало С. Є. Інвестор: ТОВ   «АТБ-МАРКЕТ»,  м.Дніпро.

          Попередньо з  даною документацією можна було ознайомитись  у відділі з питань землекористування,  архітектури  та містобудування і на офіційному сайті міської ради. Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та юридичних  осіб на день проведення громадського обговорення не поступили.

          На громадських слуханнях були присутні фахівці, проєктанти, архітектори, представники інвестора та підрядної організації,  фізичні особи-підприємці, що здійснюють торгівлю на ТзОВ «Урожай».

          У ході обговорення громадськості був представлений проєкт будівлі, також розглядались питання зелених зон, зон розвантажування, паркувальних місць та дизайну будівлі.

          Отже, документи державного планування знайшли підтримку у громадськості та фахівців, тож подані документи були затверджені учасниками громадських слухань та рекомендовані на розгляд чергового засідання виконкому міської ради для подальшого затвердження згідно чинного законодавства.

  Виноградівська  міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти