Сьогодні, 28.12.2022 р., відбулась 20-та позачергова сесія Виноградівської міської ради.

Відповідно до електронної системи «Голос» на засіданні  із 34-х обраних був присутній 31 депутат.

У порядку денному одне питання – затвердження бюджету Виноградівської міської територіальної  громади на 2023 рік у новій редакції  (з врахуванням коштів освітньої субвенції).

Засіданню сесії передувала робота постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яка розглянула питання порядку денного та рекомендувала його на затвердження депутатському корпусу.

Також за пропозицією міського голови Степана Бочкая порядок денний сесії був доповнений питанням про передачу місцевій пожежній охороні Виноградівської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна, основних засобів та інших матеріальних цінностей.

У ході роботи сесії депутати одноголосно підтримали дані рішення.