В умовах війни та важкого економічного стану в країні головний документ, який забезпечує життєдіяльність нашої громади – ПРИЙНЯТО при мінімальному дефіциті.

Депутати продемонстрували консолідацію зусиль на благо розвитку Виноградівської міської територіальної громади

У конструктивному руслі пройшло сьогодні засідання 19-ої сесії міської ради, участь в якому взяли 33 депутатів із 34 обраних.

У порядку денному 280 питань – важливих та актуальних для життєдіяльності нашої громади.

Протягом останніх 10 днів постійні депутатські комісії детально розглянули  подані проєкти рішень та внесли свої рекомендації.

Ряд питань було виключено з порядку денного з рекомендаціями направити на доопрацювання та довивчення.

Міський голова Степан Бочкай  ознайомив присутніх із депутатськими запитами з подальшим включенням їх до порядку денного сесії.

Відтак депутати приступили до плідної, конструктивної роботи та одноголосно проголосували за:

– основний фінансовий документ громади бюджет на 2023 рік (на даний момент – без  державної освітньої субвенції, обсяги якої ще не затверджені на найвищому рівні. У разі надходження трансферу з держбюджету до місцевого – депутати зберуться на позачергову сесію);

-внесення змін до бюджету-2022;

– майнові та земельні питання;

-відправили на доопрацювання питання щодо перейменування вулиць міста та населених пунктів громади (у зв’язку з зауваженнями та пропозиціями громадськості);

– звернення щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Куцину Олегу Івановичу_- командиру Окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ої механізованої бригади Збройних Сил України;

– затвердили інформацію про результати діяльності окружної прокуратури на території Берегівського району та зміни до місцевих Програм тощо.

З нагоди Дня місцевого самоврядування секретар міської ради Сніжана Попович  була нагороджена Подякою Голови Верховної Ради України.

На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай подякував всьому депутатському корпусу за плідну, конструктивну роботу, яка в теперішніх складних умовах особливо цінна.