Сьогодні, 26 серпня 2022 року, відбулась 17-та позачергова сесія міської ради восьмого скликання, на якій було присутньо 19 депутатів із 34 обраних.

На початку засідання голова Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Немира ознайомила присутніх із постановою Виноградівської територіальної виборчої комісії №44 від 18.08.2022 р. «Про дострокове припинення повноважень депутата Виноградівської міської ради 8 скл. Жидика Адальберта Адальбертовича та реєстрацію наступного за черговістю кандидата в депутати».

Згідно з постановою депутатом Виноградівської міської ради 8 скликання зареєстровано Зеленяк Катерину Петрівну.

Після складання Присяги новопризначеним депутатом та вручення посвідчення  міський голова Степан Бочкай продовжив ведення позачергової сесії.

Відтак присутні депутати приступили до роботи: розглянуто і проголосовано звернення депутатської групи «За розвиток» у Виноградівській міській раді до Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг України у Закарпатській області щодо невідкладного завершення ремонту автодороги «Берегово-Виноградів-Велика Копаня» (М-23) у межах м. Виноградів.

Також депутатами проголосовано за дострокове припинення повноважень депутата міської ради 8 скл. Крайняй Андрія Андрійовича  – на підставі його особистої заяви.

Затим голова координаційної ради громадського формування «Апологет» Федір Щубер виступив із заявою про внесення на розгляд депутатами питання порядку денного щодо заборони діяльності у Виноградівській міській раді на період воєнного стану депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Член Ради оборони Виноградівської міської ради Сергій Волошин також звернувся до присутніх із зверненням щодо заборони діяльності депутатів від партії ОПЗЖ на період воєнного стану та попросив присутніх депутатів заборонити діяльність проросійської партії.

У свою чергу, голова постійної депутатської комісії з питань комунальної власності і земельних відносин Михайло Роман заявив про підтримку пропозиції щодо тимчасової заборони діяльності партії ОПЗЖ у Виноградівській міській раді на період воєнного стану.

Відтак, після технічної перерви, під час якої депутати розробили та узгодили проєкт рішення «Про призупинення на період дії воєнного стану повноважень депутатів обраних від політичної партії «Опозиційна платформа за життя», дане рішення було підтримано одноголосно.