Сьогодні, 10 грудня 2020 р., відбулось перше пленарне засідання 1 сесії  міської ради VIII скликання, на якій були присутні новообрані депутати, міський голова, народний депутат  України Владислав Поляк, депутати Закарпатської обласної ради Йосип Фізеші, Іван Матрунич, кандидати на посади старост, що увійшли до складу новоствореної територіальної громади, представники ЗМІ та громадськість.

Розпочала засідання голова Виноградівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Немира, яка проінформувала, що відповідно до Постанови Виноградівської міської ТВК від 31.10.2020 року №30 «Про встановлення результатів виборів Виноградівського міського голови та визнання обраним міським головою» на посаду міського голови обрано Бочкай Степана Золтановича, за якого проголосувало понад 48 %  виборців.

Також присутні заслухали інформацію голови Виноградівської міської територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Виноградівської міської ради восьмого скликання, які відбулись 25 жовтня 2020 року. За результатами голосування до депутатського корпусу міської ради увійшли 34 депутати від семи політичний партій.

Відтак міський голова Степан Бочкай склав присягу.

Голова ТВК Людмила Немира вручила міському голові Бочкаю Степану Золтановичу Почесну грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом.

Від імені  депутатського корпусу присягу зачитав найдосвідченіший – депутат п’яти скликань Золтан Кудрон. Всі депутати своїми підписами скріпили текст присяги та отримали посвідчення.

Після складання Присяги новообраними депутатами та вручень посвідчень  голова міської ТВК передала повноваження голові громади для подальшого ведення сесії.

Після цього частина депутатів міської ради демонстративно покинула сесійну залу. Це депутати від політичної партії «КМКС» Кудрон Золтан Емілович, Весприймі Чілла Іванівна, Баник Йосип Йосипович; від ПП «За майбутнє»  – Кіш Василь Васильович, Крайняй Андрій Андрійович; від ПП «Команда Андрія Балоги» – Молнар Максим Йосипович, Кіш Оксана Олександрівна; від ПП «Опозиційна платформа–за життя» – Лемко Микола Миколайович, Магочі Михайло Михайлович, від ПП «Слуга народу» – Нечаєв Валерій Валерійович, Драб Ольга Михайлівна, Костелеба-Веремчук Наталія Юріївна, Кус Вячеслав Сергійович, Більда Олег Сергійович, Івашко Артур Іванович, Сідей Еліса Миколаївна.

Кількість депутатів, які залишились в залі – а це більше  половини загального складу депутатського корпусу, дозволила  продовжити роботу сесії.

Далі депутати продовжили розгляд питань згідно затвердженого порядку денного.

Таємним голосуванням обрано секретаря міської ради. Ним обрано Попович Сніжану Володимирівну.

Сесія затвердила кількісний склад та назви постійних депутатських комісій; структуру і загальну чисельність апарату ради та виконавчих органів. Затверджено заступниками міського голови: 1-й заступник Ціцей Василь Васильович, заступники – Сверенко Адальберт Адальбертович, Грабар Сергій Аркадійович, Тесличко Василь Юрійович, керуюча справами – Жадік Світлана Анатоліївна.

За поданням міського голови сесія затвердила старост сіл, які увійшли до складу Виноградівської міської територіальної  громади:

Костак Михайло Юрійович – староста села Боржавське

Петровка Юрій Юрійович – староста села Букове

Балаж Віталій Васильович – староста села Велика Копаня

Химинець Марія Василівна – староста села Великі Ком’яти

Ярема Михайло Михайлович – староста села Дротинці

Фурик Ганна Мартонівна – староста села Мала Копаня

Гавріш Віктор Степанович – староста села Олешник

Турянин Надія Петрівна – староста села Онок

Алексик Олег Іванович – староста села Підвиноградів

Козьма Михайло Іванович – староста сіл Фанчиково, Тросник, Притисянське

Лихтей Юрій Юрійович – староста села Широке

Депутати  проголосували за утворення  виконавчого комітету, до складу якого увійшли:

Бочкай Степан Золтанович – міський голова

Ціцей  Василь Васильович – перший заступник міського голови

Сверенко Адальберт Адальбертович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Грабар Сергій Аркадійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Тесличко Василь Юрійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Жадік Світлана Анатоліївна – керуюча справами виконавчого комітету

Попович Сніжана  Володимирівна – секретар міської ради

Костак Михайло Юрійович – староста села Боржавське

Петровка Юрій Юрійович – староста села Букове

Балаж Віталій Васильович – староста села Велика Копаня

Химинець Марія Василівна – староста села Великі Ком’яти

Ярема Михайло Михайлович – староста села Дротинці

Фурик Ганна Мартонівна – староста села Мала Копаня

Гавріш Віктор Степанович – староста села Олешник

Тур’янин Надія Петрівна – староста села Онок

Алексик Олег Іванович – староста села Підвиноградів

Козьма Михайло Іванович – староста сіл Фанчиково, Тросник, Притисянське

Ліхтей Юрій Юрійович – староста села Широке

Щубер Федір Дмитровичголова правління Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Староста Микола Євгенович  – журналіст

Мілютін Дмитро Станіславович –  голова ГО «Ветерани бойових дій Виноградівщини»

Леньо Василь Юрійович – підприємець

Сидоренко Галина Яношівна – директор ТОВ «АВЕ Виноградово»

Білинець Михайло Петрович – начальник Виноградівського ВУЖКГ.

Міський голова Степан Бочкай на пленарному засіданні  оголосив повідомлення про створення політичної фракції «Рідне Закарпаття»  в міській раді.

Депутати міської ради також затвердили Положення про відділи міської ради – фінансовий, культури та туризму, відділ освіти;  прийняли рішення про початок реорганізації сільських рад   шляхом приєднання до Виноградівської міської ради та прийняли майно у власність територіальної громади, яке передане рішенням Виноградівської районної ради.

На цьому перше пленарне засідання 1-ої сесії  міської ради VIII скликання було завершено.