Головне меню

 Сьогодні, 14 липня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая відбулась чергова шоста сесія міської ради, на якій були присутні заступники  міського голови, старости населених пунктів, керівники структурних підрозділів, представники ЗМІ та громадськість.

У засіданні 6-ої  сесії взяли участь 33 депутатів із 34 обраних. Попередньо понад 70 питань порядку денного були детально опрацьовані в ході засідань профільних комісій.

На початку засідання Степан Бочкай зачитав депутатські запити, які надійшли у міжсесійний період, а також у ході сесії були подані до президії та озвучені з голосу. Дані запити були підтримані депутатським корпусом. Серед них – створення муніципальної поліції Виноградівської ОТГ, облаштування майданчика зі штучним покриттям на території Дротинської одинадцятирічки, розчистка каналу та  виділення території для сільського кладовища у с. Великі Ком’яти, долучення до е-сервісу «Відкрите місто» та інші.

У ході роботи  пленарного засідання депутатами було затверджено ставки місцевих податків та зборів, які будуть діяти з 01.01. 2022 р.  на території  Виноградівської міської  територіальної громади та проголосовано за зміни до бюджету.

У результаті перевиконання місцевого бюджету за перше півріччя депутатами було направлено кошти на Програму розвитку освіти Виноградівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки (преміювання за високі результати у ЗНО). Також кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ Виноградівської міської територіальної громади, співфінансування НУШ, виготовлення ПКД “Капітальний ремонт вул. Комунальна” і “Капітальний ремонт будівлі амбулаторії в с. Підвиноградів”, корегування ПКД “Капітальний ремонт дороги Великі Ком’яти – Вилок (до c.Шаланки).

Також  депутатами були розглянуті  питання землекористування та майнові, ряд організаційних питань; підтримано звернення до Фонду державного майна про передачу земель колишнього ДП «Радгосп Виноградівський» у землі громади.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти