Головне меню

Сьогодні, 27.06.2018 р., відбулась чергова 20-та сесія Виноградівської міської ради 7-го скликання, на якій були присутні 19 депутатів із 26 обраних. Протягом двох попередніх днів всі питання порядку денного були детально опрацьовані  на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

         Проголосував депутатський корпус за зміни до міського бюджету та до плану природоохоронних заходів місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища на цей рік. Затвердили депутати ставки та пільги із сплати земельного податку, на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік та рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік.

         Крім інших питань порядку денного, депутати розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими заявами.

         На завершення роботи сесії міський голова Степан Бочкай вручив грамоту депутату Виноградівської міської ради,  голові  постійної комісії з питань землекористування та раціонального використання природних ресурсів, члену депутатської фракції політичної партії «Відродження» у міській раді Олександру Товту за відмінну організаторську роботу,  активну особисту участь у будівництві та благоустрої території дитячого спортивного майданчика «Час іде» та з нагоди 40-річчя з дня народження.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти