Сьогодні, 27 жовтня 2020 року, у Виноградівській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Василя Ціцея, представників генпідрядної організації, субпідрядної організації, що здійснює електромонтажні роботи та представників замовника відбулась робоча нарада щодо проведення робіт на об’єкті  «Реконструкція вулиці Миру та площі Миру в м. Виноградів».

На даній нараді обговорені питання, що стосуються виконання електромонтажних робіт, видалення аварійних дерев та організації проїзду через перехрестя доріг вулиць Миру-Партизанська в м.Виноградів.

За наслідками наради дано доручення підрядній організації забезпечити проїзд через перехрестя вулиць Миру-Партизанська 31 жовтня та 1 листопада 2020 року у зв’язку з відвідуванням мешканцями міста кладовища у дні вшанування пам’яті померлих.