Сьогодні, 19 жовтня 2021 р., під головуванням міського голови Степана Бочкая  було продовжено роботу другого пленарного засідання 7-ої сесії міської ради.

Із 34-ох обраних депутатів міської ради відповідно до електронної системи «Голос» присутні 31, інші відсутні з поважних причин.

Участь у роботі сесії взяли  також заступники міського голови, старости, представники структурних підрозділів міської ради, журналісти та громадськість.

Сьогодні на друге пленарне засідання було винесено до розгляду ряд питань, що стосуються землекористування, рішення яких приймаються 2/3 голосів від загального складу ради.

Дані питання не були розглянуті на першому пленарному засіданні у зв’язку з відсутністю значної кількості депутатів (повністю відсутня депутатська група «Нова громада»).

Таким чином, у ході другого пленарного засідання депутатами були проголосовані питання землекористування, однак частина з них  не набрала необхідної кількості голосів та відповідно не була прийнята.

Також під час роботи сесії час від часу виникали дискусії, а присутні  у сесійній залі мешканці Виноградівської міської територіальної громади стурбовано висловлювались  щодо ходу голосування їхніх питань, винесених на затвердження другого пленарного засідання 7-ої сесії.