Головне меню

Сьогодні, 16 листопада 2017 р., відбулась чергова  16-та сесія міської ради сьомого скликання, на якій були  присутні  21 депутат із 26 обраних, 5 – відсутні з поважних причин.

             Міські депутати чітко і злагоджено голосували за всі питання порядку денного, адже детальне обговорення винесених на розгляд сесії питань проходило цього тижня на засіданнях 5 постійних депутатських комісій.

            Одноголосно проголосували депутати за присвоєння назв новоствореним вулицям в м. Виноградів – Дротинська, Західна, Буківська, Олешницька, Фермерська. Тут розташовуватимуться  квартали садибної  житлової забудови для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції.

            Також одноголосно проголосували депутати за гарантування співфінансування двох нових грантових  проектів, в яких бере участь Виноградівська міська рада. Це – проект "Долаючи бар'єри: покращення мобільності жителів прикордоння регіонів Закарпаття (Ukraine), Марамуреш (Румунія) і Соболч – Сотмар – Берег (Угорщина), який передбачає масштабну реконструкцію  центральної площі і скверу міста (вул. Гандери – вул. Пушкіна). Другий проект – «По стопах Перені – оновлення і презентація загальної історичної спадщини», який передбачає реконструкцію амфітеатру парку Перені.  Спільне фінансування за умовами Європейського Співтовариства – це  90% грантові кошти, 10 % – міський бюджет.

            На сесійному засіданні були розглянуті і проголосовані ряд інших питань, заяв та звернень з питань землекористування.

            Депутати міської ради традиційно долучились    до благодійності – зібрали кошти городянці Оксані Мушці та 2.500 грн. для Сашка Вашкеби (с. Підвиноградів), які потребують операції.

Виноградівська міська рада

ФОТО сесійного засідання

Архіви
Урядові сайти