Головне меню

Відбулась чергова 19-та сесія Виноградівської міської ради 7-го скликання, на якій були присутні 21 депутат із 26 обраних. Всі питання порядку денного були детально опрацьовані  на засіданнях 5-ти постійних депутатських комісій.

         Одноголосно міські депутати схвалили перше питання порядку денного – проект  рішення «Про  добровільне об’єднання територіальних громад».

         Проголосував депутатський корпус за зміни до міського бюджету, до місцевих податків і зборів на 2018 рік щодо земельних ділянок, які надані для залізниць у межах смуг відведення, а також за зміни до статуту КП «Центр інвестицій та розвитку», затвердили Порядок розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи  іншого   призначення   для  здійснення підприємницької діяльності в м. Виноградів, розглянули  заяви  та звернення з питань землекористування, виключили осіб зі списку присяжних Виноградівського районного суду за поданими заявами.

         Після завершення розгляду питань порядку денного міський голова  довів до відома депутатського корпусу інформацію про повідомлення депутатської фракції політичної партії «Відродження» у Виноградівській міській раді про  виключення із членів фракції депутата міської ради  Сідей Е. М. та включення до фракції депутата Шіпоша Г. Г.

         Також міські депутати долучились до акції «100 років милосердя», який проходить у Виноградові в рамках Всеукраїнського місяця Червоного Хреста і придбали   благодійні квитки на  суму біля 2000 гривень.

Виноградівська міська рада

ФОТО 

Архіви
Урядові сайти