Сьогодні, 3 червня, під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено 5-ту сесію міської ради.

Участь у роботі сесії взяли секретар ради, заступники міського голови, депутати міської ради (32 депутати з 34 обраних), журналісти, представники структурних підрозділів міської ради та інші.

Також вперше депутати міської ради приймали всі рішення за допомогою електронної системи голосування «Голос», завдяки використанню якої значно пришвидшився та візуалізувався  процес голосування.

На початку роботи міський голова ознайомив присутніх із депутатськими запитами та відповідями на них, що надійшли  у міжсесійній період.

До порядку денного чергової сесії було винесено біля 100 питань, які в ході підготовки до сесії та згідно графіку роботи постійних депутатських комісій були детально розглянуті депутатами, внесені рекомендації та пропозиції, а відтак – на голосування депутатському корпусу.

Першим питанням порядку денного та згідно рішення більшої частини депутатів затверджено Сверенка Адальберта Адальбертовича на посаді першого заступника міського голови та Любку Віталія Володимировича – заступником міського голови.

Було проголосовано за Кодекс етики депутатів Виноградівської міської ради, Порядок розгляду електронних петицій, що подаються до міської ради та за створення Молодіжної ради.

Цілий блок питань, які було схвалено більшістю голосів депутатів, стосувався міських цільових програм.

Крім того, депутатами було розглянуто та проголосовано за питання землекористування, затвердження землевпорядної і містобудівної документації.

Міські обранці прийняли звернення до вищих органів влади України: щодо врегулювання  проблемних питань  та спрощення  процесу оформлення житлових субсидій для населення; щодо збільшення фінансування на освітню субвенцію з держбюджету; щодо необхідності відновлення інвестиційного режиму СЕЗ «Закарпаття».