Головне меню

Сьогодні, 24 січня 2019 р.,  відбулась 26-та  (позачергова) сесія міської ради сьомого скликання. На засіданні були присутні  19 депутатів із 26 обраних, решта – відсутні з поважних причин.

            Попередньо питання  порядку денного обговорювались на засіданні двох профільних комісій за участі голів інших постійних комісій.

            Відтак на розгляд були винесені два питання: викуп земельних ділянок для суспільних потреб (кладовище) та приватизація земельних ділянок несільськогосподарського призначення шляхом їх продажу.   

            Перше питання порядку денного є актуальним для нашого міста у зв’язку з обмеженою площею захоронення на діючому кладовищі.  Тож, для суспільних потреб одноголосно було прийняте рішення про викуп.

            Нагадаємо, що відповідно до Генерального плану міста Виноградів нове кладовище буде розміщуватись  по вул. Партизанській позаду залізничного переїзду. Згідно детального плану території тут передбачено Будинок трауру, адміністративно-побутовий корпус, гараж для спецавтомобілів-катафалків, колумбарій,  стоянку для транспортних засобів та інші споруди.

             Також депутати одноголосно проголосували за питання про приватизацію земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що знаходяться в орендному користуванні фізичних осіб і юридичних осіб, шляхом їх продажу.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти