Головне меню

Виноградівська міська рада продовжує працювати  в режимі 24/7.

Сьогодні, 17 березня 2022 р.,  під головуванням міського голови Степана Бочкая за участі першого заступника міського голови Адальберта Сверенка, депутата міської ради, координатора Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайла Романа, депутатів та старост старостинських округів Виноградівської міської ради пройшла оперативна нарада.

У ході наради обговорено нагальне питання сьогодення – належне забезпечення внутрішньо переміщених осіб на території м.Виноградів та населених пунктів  нашої громади.

Як повідомив міський голова:  «На даний момент у нас зареєстровано більше 3,5 тисяч осіб з інших областей України. Розміщуємо їх у комунальних установах міста та населених пунктах громади. Велика кількість людей знайшла тимчасовий притулок у приватному секторі. Триває чітка співпраця міської ради з волонтерами у наданні тимчасово переміщеним особам гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, медикаментів».

Старостам старостинських округів надано роз’яснення щодо процесу реєстрації, наданні одноразової гуманітарної допомоги особам, які прибули із зони бойових дій та зареєструвались як внутрішньо переміщені особи у Виноградівській міській раді, а також про вартість добового харчування.

Виноградівська міська рада  і надалі буде продовжувати підтримувати внутрішньо переміщених осіб та допомагати у вирішенні складних життєвих питань.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти