Головне меню

27 квітня, під головуванням Виноградівського міського голови Степана Бочкая, за участі заступника міського голови Адальберта Сверенко та депутатів Закарпатської обласної ради, Берегівської районної ради, Виноградівської міської ради, представників райдержадміністрації, місцевих контролюючих природоохоронних і правоохоронних органів відбулась нарада щодо господарської діяльності у міждамбовому просторі на річці Тиса.

Учасниками наради обговорено незадовільну ситуацію із забором піщано-гравійної суміші на території Виноградівської міської територіальної громади.

На даний час, на території нашої громади закінчилися терміни реалізації п’яти погоджувальних проєктів розчистки русла річки Тиса, що визначають придатні для цього місця.

Міський голова наголосив на необхідності посилення співпраці з контролюючими органами щодо виявлення фактів несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші з русла річки Тиса та забезпечення вжиття відповідних попереджувальних заходів.

За наслідками наради вирішено створити комісію, до складу якої ввійдуть представники міської ради, райдержадміністрації, контролюючих природоохоронних і правоохоронних органів, громадських організацій, які перевірятимуть дотримання чинного законодавства при здійсненні господарської діяльності у міждамбовому просторі р.Тиса та виявлення місць несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти