Головне меню

Виноградівська  міська рада повідомляє про початок громадського обговорення

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для будівництва та обслуговування комплексу побутового обслуговування  з торгівельними приміщеннями по вул.Комунальна, 24  в  м.Виноградів.

Інвестор: Гаврилюк Н.М.

Розробник: ФОП  Вашкеба І.І.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для реконструкції частини житлового будинку під магазин по вул.Персикова 4-в,   в   м. Виноградів.

Інвестор: Костак Василь Васильович,  м.Виноградів,  вул.Персикова 4-б.

Розробник: ФОП  Вашкеба І.І.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для реконструкції ресторану «Колібрі» по  вул.Миру, 4/1  в  м.Виноградів.        

Інвестор: Нечинська С. А.

Розробник: ФОП  Вашкеба І.І.

4.Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для  будівництва та обслуговування житлового  будинку з вбудованим  магазином  по  вул. Ягідна, 1-е  в  м.Виноградів.

Інвестор: Боротко В. В.

Розробник: ФОП  Вашкеба І.І.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для будівництва та обслуговування складського приміщення по вул.Комунальна, 20   в   м.Виноградів.

Інвестор:Варцаба Ф. Ф.

Розробник: ФОП  Вашкеба І.І

6.Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для перспективного розвиту території для влаштування малих архітектурних форм, будівництва об’єктів торгівлі по вул.Комунальна в м.Виноградів.

Інвестор: Довжанин М.М.

Розробник: арх. Черкун В.К.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для  будівництва та обслуговування будинку відпочинку (сауна) по вул. Пушкіна, 35   в  м.Виноградів.

Інвестор:Староста Н.Й.

Розробник: арх. Черкун В.К.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Павлов,  б/н   в  м.Виноградів.

Інвестор:  Молдован С.П.

Розробник: арх. Черкун В.К.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для  будівництва будівель торгівлі по вул. Миру, 6 в м.Виноградів.

Замовник: Виконком Виноградівської міської ради.

Розробник: арх. Черкун В.К.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для  реконструкції магазину «Сантехника» з добудовою торгівельних та складських   приміщень  по  вул. І. Франка, 56  в   м.Виноградів. 

Інвестор:  Ваш Й.Й.

Розробник: арх. Черкун В.К.

  1. Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до детального плану території для  реконструкції житлових будинків під торговий центр по  вул.Пушкіна, 2/5 та 2/6   в  м.Виноградів.

Інвестор:  Болдог В.В.

          З даною документацією  можна ознайомитися   на офіційній вебсторінці Виноградівської міської ради в мережі Інтернет за адресою: http://rada.vynogradiv.cоm.ua (розділ «Нормативно-правові акти/Громадські слухання»).

          Пропозиції  та  зауваження  від  фізичних  та  юридичних  осіб приймаються  до 25 травня 2020 року за адресою: м.Виноградів, пл.Миру, 3, каб. №210.

          Громадські слухання  будуть проходити  25 травня 2020 року  о 14.00 к.ч.  у   міському  будинку  культури:  м.Виноградів,  пл.Миру, 3 (другий поверх).

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти