Сьогодні, 9 листопада 2022 р., в день професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва у міському будинку культури відбувся захід «Культурний фронт заради Перемоги».

Представники потужного культурного фронту – працівники будинків культури, клубних та музейних установ, бібліотек, дитячих мистецьких закладів, учасники творчих колективів та фахівці відділу культури  допомагають нашій громаді міцно тримати український інтелектуальний та культурний фронт, адже в умовах воєнної російської агресії роль представників сфери культури  є просто неоціненною.

На початку заходу присутні спільно виконали гімн України під супровід самодіяльного народного оркестру народних інструментів міського будинку культури та вшанували пам’ять загиблих Героїв під час російсько-української війни.

Заступник міського голови Василь Тесличко привітав творчу спільноту нашої громади з професійним святом та нагородив грамотами і подяками Виноградівської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя громади та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У ході заходу також проводився збір коштів на підтримку 128-ої  окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.