Сьогодні, 21.02.2020 р.,  в міському будинку культури відбувся концерт-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів в зоні проведення ООС, на якому були присутні заступник міського голови Ігор Вантюх, представники міської ради та ініціативної групи громадських організацій міста Виноградів, військовослужбовці, студентська та учнівська молодь, мешканці міста.

Особлива увага у залі була прикута до запрошених членів родин загиблих воїнів, які передавали один одному символічну лампадку пам’яті. Також їм були вручені букети червоних троянд  – як щира  подяка всім тим, хто досі захищає соборну і незалежну Україну в зоні проведення ООС.

Виступи, танцювальні і вокальні номери для концерту-реквієму були підготовлені викладачами та учнями сучасної розважально-пізнавальної студії мистецтв «New Аrt».

Проникливою та зворушливою була промова військового капелана, Народного Героя України отця Івана Ісаєвича, після якої присутні хвилиною мовчання вшанували світлу  пам’ять Героїв.

По завершенні концерту-реквієму на центральній площі міста біля  пам’ятного знаку загиблих в зоні ООС відбулась панахида в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу, а запалені лампадки в руках учасників поминального молебню символізували силу спільної молитви.

Також напередодні концерту-реквієму заступники  міського голови Сергій Грабар та Ігор Вантюх спільно з керівництвом районної ради поклали кошики з квітами до пам’ятного знаку Героїв Небесній Сотні у м. Виноградів.