З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міський голова Степан Бочкай спільно з секретарем міської ради Сніжаною Попович, заступниками міського голови Адальбертом Сверенко та Василем Тесличко, головою Виноградівської районної ради організації ветеранів України Василем Ковачиком та його заступником – Мальвіною Савинець, начальником штабу – першим заступником командира військової частини А7123 Олександром Гелевера, заступником голови спілки «Ветеранів АТО та волонтерів «Патріот» Іваном Гоздиком поклали корзини з квітами шани до меморіального комплексу на центральній площі Миру у м.Виноградів.

Також проведено заходи до Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у населених пунктах нашої територіальної громади.