Головне меню

 

У міському будинку культури  напередодні Дня медичного працівника 13 червня 2018 р. відбулось вшанування медичних працівників.

 

             В урочистостях взяла участь секретар Виноградівської міської ради Катерина Зеленяк, яка привітала присутніх:

  • Шановні медики! Своє професійне свято ви зустрічаєте в непростих умовах  реформування вітчизняної системи охорони здоров'я, але ми впевнені, що наші медики справляться з новими вимогами у наданні кваліфікованої медичної допомоги. Сьогодні окрему вдячність висловлюю тим лікарям, які зараз знаходяться на заслуженому відпочинку; медикам, які сумлінно виконували свої професійні обов’язки під час ліквідації надзвичайних ситуацій і техногенних катастроф в різних куточках держави та за її межами; військовим медикам, які на Сході України рятують життя захисників Вітчизни; працівникам медичних центрів та санаторіїв, в яких опікуються оздоровленням  та реабілітацією пацієнтів.

            Також  відповідно до розпорядження міського голови грамотами Виноградівської міської ради за багаторічну, бездоганну роботу, високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків в наданні медичної допомоги та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника нагороджено:

– ПІГОРА  Миколу Миколайовича – лікаря акушера-гінеколога Виноградівської районної лікарні;

– МАРУШКУ Тетяну Михайлівну – сестру медичну виїзної бригади з надання паліативної допомоги «Хоспіс вдома» поліклініки Виноградівської районної лікарні;

– ГАФИНЕЦЬ Володимира Петровича – лікаря-рентгенолога протитуберкульозного диспансеру поліклініки Виноградівської районної лікарні;

–  САВИНЕЦЬ Мар’яну Василівну – чергову медичну  сестру БПС «Теплиця»;

– ТЕСЛЕВИЧ-КЛАНТЮК  Надію Андріївну – лікаря загальної практики сімейної медицини амбулаторії № 1 м. Виноградів;

–  ЧУТОРУ Тетяну Іванівну – сестру медичну загальної практики сімейної медицини амбулаторії № 1 м. Виноградів.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти