Головне меню

На території населених пунктів Виноградівської територіальної громади вручено подяки батькам кращих студентів Мукачівського державного університету. Студенти  Андріана Бабинець, Леся Сочка та Інна Садварі є випускниками загальноосвітніх шкіл Виноградівської міської територіальної громади, які зарекомендували себе з позитивної сторони, є успішними в навчанні, беруть активну участь в науковій, культурно-дозвіллєвій діяльності Мукачівського державного університету.

            Секретар міської ради Попович Сніжана Володимирівна, старости сіл Велика Копаня Балаж Віталій Васильович та Великі Ком’яти Химинець Марія Василівна вручили подяки Мукачівського державного університету батькам студентів та висловили вдячність за зусилля, прикладені до виховання старанних та успішних у громадському житті студентів, за батьківську підтримку та мудрі настанови.

Такі подяки отримали батьки студентів: у місті Виноградів – Бабинець Василь Юрійович та Маріанна Павлівна; у с.В.Копаня – Сочка Іван Федорович та Оксана Леонідівна, у с.В.Ком’яти – Садварі Іван Васильович та Віра Василівна.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти