Головне меню

Сьогодні, в день вшанування пам’яті загиблого Почесного громадянина міста Виноградів Адальберта Ковача у Виноградівській міській раді відбулось вручення медалі«Почесний громадянин міста Виноградів», на якому були присутні дружина загиблого Героя Оксана з синами, координатор Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів, депутат міської ради Михайло Роман, міський голова Степан Бочкай та перший заступник міського голови Василь Ціцей.

            Виноградівський міський голова, зокрема, сказав:

Виноградів шанує свого Героя, справжнього патріота – Адальберта Ковача, який у 2014 р. був мобілізований до лав Збройних Сил України, брав участь в операції об’єднаних сил на сході України та загинув, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України. Ми схиляємо голови перед його мужністю та героїзмом. Кожен з нас має зараз подвійні почуття – гордість за Героя і біль за його втратою. Ми віддаємо честь патріоту нашого міста, який без вагань віддав своє молоде життя   за мир і спокій на рідній землі.

            На його честь названа одна з вулиць нашого міста, встановлена меморіальна дошка на фасаді міської ЗОШ №1, де він вчився, також Адальберту Ковачу присвоєно звання  «Почесний громадянин міста Виноградів» (посмертно).

            Від імені Виноградівської міської ради та виконавчого комітету  міський голова Степан Бочкай вручив сім’ї Почесного громадянина міста Виноградів пам’ятну медаль та посвідчення до неї.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти