Головне меню

1 березня ц.р. у місті Виноградів відбулось урочисте відкриття виставкової зали «Імпасто» в оновленому приміщенні, за новою адресою по вул.Гандери,7 – поблизу міського парку. Картинна галерея відкрилася персональною виставкою живопису жительки міста Виноградів Гелени Матій і виставкою дитячих робіт вихованців студії  «New Аrt».

На заході були присутні  керівництво міської ради та міські депутати, представники ініціативної групи громадських організацій міста, мистецька громадськість, юні художники зі своїми батькам, а також учасники  і викладачі сучасної розважально-пізнавальної студії мистецтв «New Аrt», силами яких і було підготовлено програму відкриття – яскраві вокальні та хореографічні номери.

Привітав мешканців та гостей міста з приємною подією в творчому житті Виноградова заступник міського голови Ігор Вантюх, який, зокрема, зазначив:

  • Сьогодні ми зібрались у такій приємній атмосфері, щоб дати старт новому етапу роботи виставкової зали «Імпасто». Як ви всі пригадуєте, «Імпасто» розпочало своє існування у Виноградові у 2013 році. Протягом семи років галерея знаходилась в орендованому приміщенні. У зв’язку з розірванням договору оренди виникла нагальна необхідність перенесення галереї, щоб мешканці міста і надалі були в курсі мистецьких подій. Під час пошуку нового приміщення міською радою був обраний цікавий варіант для розташування виставкової зали. І ось саме сьогодні це оновлене та ошатне приміщення поблизу міського парку гостинно відкриває двері для творчих людей та поціновувачів мистецтва, а також для урочистого проведення творчих акцій, персональних виставок та інших культурно-масових заходів. Вітаю вас всіх з цією приємною подією у творчому житті нашого міста!

Також від імені міської ради Ігор Вантюх подякував всім, хто долучився до відкриття «Імпасто» та привітав художницю Гелену Матій з персональною виставкою.

На завершення урочистостей представники ініціативної групи громадських організацій міста подарували найменшим учасникам кольорові кульки  і святковий торт.

Виноградівська міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти