Головне меню

Початок червня 2022 р. у Виноградівській міській територіальній громаді  проходить під знаком транскордонного співробітництва.

Днями на запрошення польської сторони делегація Виноградівської міської ради  з офіційним візитом відвідала м. Краків та взяла участь у LXXXVII засіданні  міської ради Кракова.

Виноградівського міського голову Степана Бочкая супроводжували  заступник міського голови Віталій Любка; секретар міської ради Сніжана Попович; помічник-консультант народного депутата України Ігор Вантюх;  депутат Виноградівської міської ради Михайло Роман; координатор гуманітарного штабу Людмила Сворень; волонтер Олег Стангрет.

Виноградівська делегація приїхала до Кракова у зв’язку з ухваленням 11 травня 2022 р. Краківською міською радою Постанови про виділення додаткових коштів (500 тис. злотих) із краківського бюджету на закупівлю гуманітарної допомоги та для підтримки Збройних Сил України містам Львів, Київ та Виноградів.

Під час зустрічі з Президентом міста Краків, професором паном Яцеком Майхровські було підписано договір дарування між Краковом та Виноградовом.

Степан Бочкай подякував Президенту за цей щирий жест, а також за загальну прихильність польських депутатів та мешканців Кракова  у справі допомоги Україні та нашим землякам-українцям на території Польщі та в м. Краків зокрема.

         Передувала візиту в Польщу офіційна зустріч у Виноградівській міській раді керівництва міської ради, депутатського корпусу і волонтерів нашого міста з депутатами  Міської Ради м.Краків: Анджей Гавранек та Ян П’єтраш

та польськими волонтерами Піотр Пєтржиковські, Войцех Нога, Марцін В’єчорек,  Піотр Радзіл.

         У ході зустрічі заступник міського голови Віталій Любка подякував польській делегації за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну, соціально-гуманітарну діяльність та підтримку Виноградівської міської територіальної громади у часи війни.

Польські депутати презентували ексклюзивні  польські поштові марки з зображенням Президента України Володимира Зеленського.

За  предметну гуманітарну допомогу та суттєву підтримку захисників України, зокрема надані Польщею автомобілі швидкої допомоги, депутат міської ради, координатор Руху підтримки Закарпатських військових-Виноградів Михайло Роман виконав почесне доручення та вручив польським друзям бойовий прапор полку «Азов».

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти