Відбулись всі заплановані заходи в рамках відзначення Дня міста.

Три дні (25 серпня – 27 серпня 2017 р.) тривала конкурсна програма  міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги. Цього, 2017 р., участь у фестивалі взяли представники  7 країн та 12 областей України. Крім суто конкурсної програми учасники та гості музичного конкурсу проводили змістовне дозвілля – взяли участь у екскурсіях, вечорі знайомств та відпочинку, визначили між собою «Міс»  та «Міні-міс фестивалю».

У неділю, 27 серпня, центральну площу міста заполонили глядачі концертної шоу-програми за участі зірок української естради  –  Ірини Федишин,  Alyosha та молодого гурту   NAVSI100.   Міський голова Степан Бочкай своїм привітанням розпочав святкування дня народження нашого рідного міста Виноградова.

У понеділок, 28 серпня 2017 р., у храмах міста пройшли Божественні літургії до храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Затим на центральній площі  відбулось святи справжньої чоловічої сили –  чемпіонат Закарпатської області зі стронгмену та важкої атлетики. Титулованими гостями чемпіонату стали Василь Вірастюк – володар титулу «Найсильніша людина світу», заслужений майстер спорту України та головний рефері чемпіонату, Сергій Конюшок – президент Федерації стронгмену України, майстер спорту міжнародного класу. В рамках спортивного свята відбувся турнір серед спортсменів початківців та встановлення декількох рекордів України та Закарпаття, які були зафіксовані і занесені до "Книги Рекордів України" з позначкою: «Встановлено в місті Виноградів Закарпатської області».

Ввечері в амфітеатрі міського парку Перені пройшов Гала-концерт та церемонія нагородження лауреатів та володарів Гран-прі  міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги. Відкрив урочистості та привітав учасників і гостей міський голова Степан Бочкай, а також  депутат  Закарпатської обласної ради Владіслав Поляк, які і вручали дипломи та цінні подарунки.  Володарами Гран-прі-2017 стали Еліна Мбані (вокал) – м. Вінниця і танцювальний гурт «Olimp dance crew» (хореографія)  – м. Виноградів.  Музичними гостями Гала-концерту став популярний  закарпатський гурт «Марина і Ко».

Фінальним підсумком відзначення 755-ої річниці Дня міста Виноградів став грандіозний нічний  святковий феєрверк.

ФОТО   відзначення 755-ої річниці Дня міста Виноградів