Головне меню

Традиційно 28 серпня у День храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці виноградівці відзначають День міста. Цього року виповнюється 755-та річниця з часу  першої згадки про Виноградів як місто.

            У рамках проведення святкування з 25 по 27 серпня 2017 р. в міському будинку культури відбудеться конкурсна програма ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» ім. Андрія Гріги.

            27 серпня 2017 р. о 20-ій год. на площі Миру відбудеться концерт за участі зірок естради Alyosha та Ірини Федишин. Концерт проводиться за підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка.

            28 серпня зранку у храмах міста відбудеться Божественна літургія з нагоди храмового свята Успіння Пресвятої Богородиці. О 14-ій год. на площі Миру розпочнуться виступи стронгменів Закарпатської області, які налаштовані на встановлення національних рекордів зі стронгмену та важкої атлетики. О 18-ій год. в парку Перені відбудеться Гала-концерт  переможців та гостей ХІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» ім. Андрія Гріги. О 23.30 год. на пл. Миру відбудеться святковий феєрверк за підтримки депутата Закарпатської обласної ради Владіслава Поляка.

 Запрошуємо всіх виноградівців та гостей взяти участь у святкуванні Дня міста!

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти