У Виноградів продовжують прибувати тимчасово переміщені особи з інших областей, де тривають військові дії.

На даний момент зареєстровано біля 1800 прибулих осіб з інших областей України.

Щодня до міської ради звертається понад 100 осіб.

Для вирішення невідкладних питань та організації поселення евакуйованих громадян Виноградівська міська рада продовжує працювати цілодобово, без вихідних та святкових днів:

• у сall-центрі після реєстрації працівниками міської ради людям надається допомога у тимчасовому розміщенні для проживання;
  •  налагоджено роботу міської ради з волонтерами у наданні тимчасово переміщеним особам гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, одягу, медикаментів тощо;
  •   працює «Група психологічної підтримки Виноградівщини «Поговори зі мною»;
  •  у міському будинку культури щодня з 9-ої по 18 год. к.ч. бажаючі в’яжуть маскувальні сітки, що будуть передані для потреб нашої 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Ситуація на території Виноградівської міської територіальної громади контрольована.

Номер цілодобової гарячої лінії Виноградівської ТГ:

(03143)2-62-38 та +380 (66) 629 08 13

Продовжуємо працювати далі…