Головне меню

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 року №368 “Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями”, Експертна комісія ДСНС України з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій 12 жовтня провела засідання.

У зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років експертною комісією встановлено:

класифікувати надзвичайну ситуацію, яка виникла в Закарпатській області у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, як надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня.

         Через відсутність постачальників природного газу заклади дошкільної освіти міста Виноградів вимушені були  піти на канікули.

         На даний час вживаються всі можливі заходи щодо укладення в найкоротші терміни договорів на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдінг» відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 рр.

Виноградівська міська рада 

Архіви
Урядові сайти