Сьогодні, 9 квітня 2020 р., відбулась 38-ма сесія міської ради сьомого скликання, на якій були присутні 24 депутати із 26 обраних.

За пропозицією міського голови Степана Бочкая, постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації з метою запобігання зниження ділової та економічної активності у період карантинних заходів на території міста до порядку денного було внесено питання щодо зменшення ставки єдиного податку.

За дану пропозицію міські депутати проголосували одноголосно і, таким чином, Виноградівська міська рада  стала  першою в області, яка прийняла рішення щодо зменшення ставки єдиного податку на період з 1 квітня по 31 травня 2020 р. для платників єдиного податку І та ІІ групи оподаткування (РІШЕННЯ).

Затим сесія продовжила свою роботу. Депутати розглянули та проголосували за інші питання порядку денного, зокрема, внесли зміни до бюджету, затвердили міські цільові програми, внесли зміни до міських програм та статуту Виноградівського ВУЖКГ, прийняли об’єкти нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади міста, також були проголосовані земельні питання.

Депутати міської ради в черговий раз долучились до благодійності – на чолі з міським головою зібрали кошти для пошиття захисних костюмів для виноградівських медиків.