Головне меню

         Минулого року у Виноградові після довгої перерви було відновлено святкування Дня молоді. Завдяки спільним зусиллям міської ради, депутатів, представників громадських організацій та  меценатів програма вийшла видовищною, змістовною і різноплановою,  яка зацікавила кожного учасника і гостя.

            Отже, вже цієї неділі 25 червня  у нашому місті вдруге пройде «День молоді», організатором  якого виступає Виноградівська міська рада.

            З цього приводу у міській раді створено оргкомітет, який провів декілька засідань. Так, голова оргкомітету, міський голова Степан Бочкай, члени оргкомітету – перший заступник міського голови Василь Ціцей, депутати міськради Святослав Гал, Віталій Гал, Михайло Роман, Олег Більда, Олександр Товт та член робочої групи Роберт Тіводор  обговорили основні організаційні моменти проведення масового заходу.

            16.06.2017 р. чергову нараду, де піднімались актуальні питання масштабного свята, провів перший заступник міського голови Василь Ціцей. Присутні на нараді депутати міської ради Святослав Гал, Віталій Гал, директор ТОВ «Закарпаттяелектросервіс»  Віктор Черніков, приватний підприємець Іван Феделеш зупинились на процесі технічного забезпечення, озвучення, освітлення та сценічній конструкції.  Було уточнено розташування головної сцени та інших об’єктів,  розміщення виставкових, спортивних, конкурсних та відпочинкових зон.

            У рамках свята – парад вишиванок, який  розпочнеться  урочистою ходою від міського фонтану. До речі, у вишиванки одягнуться символи нашого міста – красуня з фонтану та винороб. Протягом насиченого дня відбуватимуться парад вишиванок, благодійний ярмарок, дефіле, майстер-класи, бармен-шоу, цікаві змагання та конкурси, флешмоб, концерт популярних закарпатських гуртів та багато інших дозвіллєвих моментів. 

            Кошти на влаштування свята у рамках  цільових міських Програм на підтримку діяльності митців, професійних та аматорських колективів та Розвитку культури міста – будуть виділені з міського бюджету.

Виноградівська міська рада 

Програма Дня молоді

ФОТО (оргкомітет)

Архіви
Урядові сайти