Головне меню

Виноградівська міська рада  звернулась до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та начальника служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайла Поповича щодо аварійного стану доріг, які проходять по території м. Виноградів, а саме:

  • державна автомобільна дорога міжнародного значення Берегово – Вилок  –  Велика Копаня  (вул. Ардовецька, вул. Копанська)
  • автомобільна дорога  державного значення Іршава – Виноградів (вул. І. Франка)
  • обласна автомобільна  дорога загального користування Виноградів –Теково – Неветленфолу (вул. Персикова).

         На даний час покриття цих доріг знаходиться в аварійному та зруйнованому стані, що унеможливлює проїзд легкового та великовагового автомобільного транспорту і створює небезпеку для здоров’я та життя людей.

         Протягом кількох останніх років міська рада в міру можливостей фінансувала роботи по виконанню аварійного ямкового ремонту, проте на сьогоднішній день ці роботи виконати вже неможливо через великі об’єми руйнування дорожнього полотна та з врахуванням того, що капітальний або середній поточний ремонт на них не виконувався більше 30-ти років.

         У зв’язку з цим міська рада просить голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та начальника служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайла Поповича вжити заходів щодо  вирішення нагальних проблем на вказаних дорогах, що проходять  територією нашого міста.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти