Головне меню

Напередодні Великодніх свят для мешканців нашого міста надійшла приємна звістка. Наприкінці березня поточного року у польському місті Білосток відбулося засідання Спільного Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Експерти Програми затвердили остаточний перелік проектів – переможців першого конкурсного набору тематичної цілі «Безпека».

    Спільний Моніторинговий Комітет прийняв рішення профінансувати 17 спільних проектів із 248, що подані організаціями трьох прикордонних країн. Зі всього переліку проектів тільки дві головні організації з України (м. Виноградів та м. Львів) отримали перемогу, тоді як інші організації – з Польщі та Білорусі.

     Дбаючи про інтереси мешканців міста Виноградів, розроблено та подано на розгляд експертів Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 в рамках конкурсу спільний українсько-польський проект «Жешув та Виноградів – міста з гуманним відношенням до тварин». Затверджена сума фінансування проекту з боку ЄС складає 601 057,08 евро. Партнерами проекту виступили: в якості головного заявника – Центр інвестицій та розвитку,  в якості партнерів – Виноградівська міська рада (Україна) та Асоціація захисту тварин у місті Жешув (Польща).

            Проектом передбачено створення в місті Виноградів сучасного Центру контролю за тваринами, який не матиме аналогів в Україні. Даний Центр планується збудувати та обладнати відповідно до європейських стандартів й випробувати в період впровадження проекту.

            В рамках проекту – як в м. Виноградів, так і в м. Жешув – проводитиметься вилов, стерилізація й ідентифікація безпритульних тварин, що створюють реальну загрозу для мешканців. Проект матиме суттєвий вплив на вирішення проблеми безпеки жителів в містах Виноградів (Україна) та Жешув (Польща).

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти