Інтеграційний захід для молоді з числа ВПО у Виноградівській громаді

Дата: 27 січня 2023 р.

Час: 18:00 к.ч.

Формат заходу: офлайн, Виноградівський будинок культури, пл. Миру, 3

27 січня 2023 р. у Виноградівському міському будинку культури відбудеться інтеграційний захід «Єдині». Метою заходу є інтеграція у життя Виноградівської громади молоді з числа внутрішньо переміщених осіб та активізація участі молоді громади і внутрішньо переміщених осіб у соціально-культурному житті міста, налагодження стійкої комунікації між молоддю та працівниками органів місцевого самоврядування і депутатським корпусом Виноградівської міської ради.

Захід відбудеться у рамках Проєкту «Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді», що реалізується БФ «Центр громадських ініціатив», за підтримки Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»

У програмі заплановано: знайомство учасників, концерт молодіжного гурту KORPOSH, аукціон ідей «Я ‒ громада» (модератор Алік Чорба, громадський активіст, член ініціативної групи зі створення Молодіжної ради при Виноградівській міській раді), де кожен лот аукціону ‒ це нова ідея. Результатом творчого пошуку стане створення «Банку ідей для розвитку громади» ‒ цікавих, перспективних та інноваційних, які можна буде додатково обговорити під час каво-перерви.

Цей захід проводиться БФ «Центр громадських ініціатив» в рамках проєкту «Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді, та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.